Žádná odpověď ??

Do tohoto fóra můžete směřovat Vaše dotazy a připomínky na zastupitelstvo, radu nebo obecní úřad.

Žádná odpověď ??

Příspěvekod Miraz » stř 28. čer 2017 14:07:26

Opět píšu abych dostal odpověď !Stále čekám a nic.Můj názor znáte z předchozího příspěvku ,,udivuje mne rozhodnuti obce,, .
Mám další info z archivu z Mikulova a podobně . Všichni úředníci říkají ,že udělala obec protiprávní chybu. Ten pozemek jste měli prodat s břemenem jelikož tam jsou okna a Hup plyn!! Ano pozemek jste mohli prodat a to jen s břemenem a odstupem od oken 3,5 metra !!! Pan Kopecký když byl starostou to řešil tehdá ten pozemek s mým dědečkem a ten mu tehdá řekl že pozemek je neprodejný kvůli těm oknům !! Tak jak si to představujete prodat bez břemene ? Vyveď te mne někdo z omylu !! A ještě jste nebrali v potaz to,že jste to mohli prodat mé rodině a Škarvadům nový pozemek na Mikulovksé o který si žádali.
Asi není rozumu na obci a nebo já jsem úplně blbý .. Dotáhnu celou kauzu do konce a uvidíte,že mám pravdu. A ještě taková perlička , sousedé postavily zídku podel předzahrádky na černo a na plynu !! A teď žádají o dodatečné schválení(jak logické ) . Jsem zhnusen Vaším rozhodnutím . Tohle jinak píšu proti vůli svým rodičům !! Optejte se ještě sousedů Vaclavíků že je to prostě problémový soused rodina Škarvadova co bydlí vedle nás. Chci vyjádření k pochybení Obce o prodeji !!!

Miroslav Zeman ml.
Miraz

Re: Žádná odpověď ??

Příspěvekod Miraz » stř 28. čer 2017 18:33:50

Zde jde videt na příloze jak hlasovali a jak dali přednost penězům jak logice. Měli prodat nový pozemek jim na Mikulovské jak si žádali pokud by byl tento návrh zamítnut. No bylo by vše v pořádku. A ještě tam není nic o těch břemenech atd. Chci přiznání pochybení a patřičnou nápravu. Díky Těm co rozhodli o prodeji je to v háji. A jak se tam píše o tom problému s pozemkem :D to je taky story za kterou si může paní Škarvadová. No ale to všechno každý zastupitel věděl , jelikož dostali všichni zastupitelé podklady jak jsem psal o tom, že to tam máme X let. A Jak jsem zmiňoval kdysi za pana Kopeckého bylo řečeno že tento pozemek nelze prodat a proto to ani Děd nekoupil. takže tak. ještě nějaké info chcete ? Dodám a s radostí a usměvem. Jo návrh na půl nebyl akceptován od Škarvadů :D

Miroslav Zeman ml.
Přílohy
jpg.jpg
jpg.jpg (229.88 KiB) Zobrazeno 3373 krát
Miraz

Zpět na Obec Novosedly