Balada o psovi se zlomenýma nohama

Do tohoto fóra můžete směřovat Vaše dotazy a připomínky na zastupitelstvo, radu nebo obecní úřad.

Balada o psovi se zlomenýma nohama

Příspěvekod Josef Vaclavik » úte 25. srp 2015 22:38:17

Pan Korenko mi nasadil brouka do hlavy. Přemýšlím, jestli existuje příčinná souvislost mezi dvojitou zlomeninou druhé nohy našeho psa ( kterou si způsobil sám) a jeho nemocnou první nohou, kterou mu způsobilo okopávání z řad "nepřejícných" spoluobčanů.
Nebo šlo o pouhé vrtění psem? Mám ten dojem, že na programu bylo odvolávání starosty z důvodu nedodržování zákonů ( přinejmenších toho o silničním provozu) a jeho morálních pochybení, které předvedl v tomto volebním období. Čekal jsem jasný distanc od skutků a činů tohoto typu. Nebo ho snad "nepřejícní" občané svedli na scestí.
Jestli jsem to správně pochopil, pan Trefilík byl jedním z Vás. Nebylo by snad na místě, kdybyste sami evokovali jeho odvolání. To jste museli čekat až na podnět z petičního výboru?
Josef Vaclavik

Re: Balada o psovi se zlomenýma nohama

Příspěvekod Václav Hrůza III » pon 31. srp 2015 7:41:10

Bohužel jsem u toho nebyl osobně, ale z toho, co jsem slyšel, tak k dokonalosti konspirační teorie pana radního snad chybělo jen to, že první dámu na starostu nasadili nepřejícní občané a titíž lidé nakapali p. starostovi do kafe alkohol, aby ho mohli posléze na vytipované trase odchytit za volantem.
Stočení tématu bokem, nebo nepochopení toho, o co v petici šlo. To druhé bych asi vyloučil, tak zbývá vrtění psem :)
Václav Hrůza III

Zpět na Obec Novosedly