Parkování v Novosedlech...

Kulturní a společenské dění v obci.

Parkování v Novosedlech...

Příspěvekod Ladislav Krivjansky » pát 01. kvě 2015 19:57:44

...aneb minifejeton o parkování a pravdě v lehkém tónu.
Pravda je mrška. Vždy se skrývá kdesi uprostřed. Někteří spoluobčané z ulic u zdravotního střediska a za hřbitovem postavili domy s garážemi. Pravda. Nevyužívají je, stojí v úzké ulici či na chodníku. Pravda. Obec zřídila v druhé lokalitě parkoviště. Pravda. Užívá se minimálně. Pravda. Někteří spoluobčané z hlavní ulice mají vjezdy na své pozemky, nefrekventovanou ulici nebo garáže od hřiště. Pravda. Parkují však na ulici, na travnatých pásech. Pravda. Obec má snahu řešit parkování u bytovek na "Mikulovské". Pravda. Někteří sobci z bytovek záměr blokují.Pravda. Pravda je subjektivní kategorie. Pravda. Kocourkov? Pravda! http://1drv.ms/1cHfzXY
Ladislav Krivjansky

Re: Parkování v Novosedlech...

Příspěvekod Ladislav Krivjansky » ned 19. črc 2015 13:47:50

Renku a ostatní z bytovek,
zřejmě jsem zanedbal pravidlo "Budiž slyšena i druhá strana". Omlouvám se, že jsem stavěl jen na informaci od vedení obce, kterou jsem považoval za zásadní. Řešení je (a bohužel bylo, jak píšeš,) víc. Z mé strany šlo o snahu pohnout věcmi, protože situace v parkování začíná být neúnosná. Ostatně, nejen v parkování. Doufejme, že toto nedorozumění přispěje k rychlejšímu nalezení nejlepšího řešení. A ukáže taky, zda už se na diskusi na těchto stránkách odpovídá častěji než "v úterý a dubnu".
Ladislav Krivjansky

Příspěvekod Franta 83 » pon 27. črc 2015 15:36:03

:idea: :)))
Franta 83

Příspěvekod Franta 83 » úte 28. črc 2015 6:55:14

Zajímalo by mě jak se tato situace ohledně parkování za zelenou bytovkou směrem k pitrům dále řeší ??Nechápu jak někdo mohl dojít s nápadem udělat parkoviště mezi bytovkama...Přitom za zelenou bytovkou je tolik místa nevyužitého !!A navíc okolo pitrového plotu směrem k novým zástavbám povede silnic kde jsou už navíc pouliční lampy .Proč neudělat kousek asvaltky s odbočkou na zmýněné parkoviště ??Navíc obec toto prostranství poseká jen když jsou v obci hody.Jinak to vypada na zmíněném mistě jako v džungli !! :((Myslím si,že za přítomného vedení radnice to bude běh na dlouhou trat :(((
Franta 83

Zpět na Život v obci