Vzpominkova deska na pana zubare

Kulturní a společenské dění v obci.

Vzpominkova deska na pana zubare

Příspěvekod Stanislav Holub » pát 16. led 2015 10:36:53

Chtel jsem se zaptat, jestli obec nepocita s nejakou vzpominkovou deskou na zubare, ktera by se umistila pred zdravotnim strediskem v trave. Tak jak to ma u skoly pan Zvonek. Popripade jestli by na toto neuvolnila nejakou castku a ja bych to zaridil.
Stanislav Holub

Re: Vzpominkova deska na pana zubare

Příspěvekod Adam Hruza » pon 19. led 2015 10:18:21

Ahoj,
5.2. by mělo být jednání RO, tak tam přednesu tvůj podnět.
Díky za něj!

Adam.
Adam Hruza

Příspěvekod Stanislav Holub » stř 21. led 2015 20:38:03

Diky ;)
Stanislav Holub

Příspěvekod Adam Hruza » pát 06. bře 2015 21:29:19

Aby jsi byl v obraze a věděl, že jsem se na to nevykvákl.

Podnět jsem předal radě, která bere na vědomí a návrh postoupila zastupitelstvu k posouzení.

Takže 9.3.2015 by se to mělo na OZ projednávat i když v materiálech to nemám.

Adam.
Adam Hruza

Příspěvekod Adam Hruza » pon 09. bře 2015 23:59:27

Je čerstvě po OZ, tak napíši co a jak.

Bod jednání to nebyl, pouze to byl bod ve zprávě z rady. Padly tam názory, že pamětní deska by se měla vyhotovil opravdu pro obec významným lidem - ano p. Fabiánek většinu našich obyvatel zasáhl v pozitivním slova smyslu. Ale je opravdu obtížné posoudit, zda byl tak významnou osobou.

Můj názor je takový: Ačkoli je zde již jeden precedent s památníkem p. Zvonka, tak bych byl v tom ohledu opatrný. Mohlo by se nám (OZ) stát, že bychom za rok udělali těch desek několik. Někdo uzná za vhodné, aby někdo měl desku a OZ bude muset rozhodovat zda ano či ne, proč jednomu ano a druhému ne. Nejde o to, že bych degradoval vliv Františka, ale jde o složitost problému a možné další následky, kterým bych se já osobně vyhnul.
Možná Tě kontaktuje starosta, aby jsi mu dovysvětlil ten záměr - mě jsi něco říkal o různých alternativách. Oficiálně bychom se tím měli zabývat na dalším OZ, ovšem obecný pohled na věc je takový jak jsem popsal.

Adam.
Adam Hruza

Příspěvekod Ladislav Krivjansky » sob 18. dub 2015 14:34:16

František se tomu jistě zasměje. Apropos, nebyla by tam ještě jedna destička pro...? :D
Ladislav Krivjansky

Příspěvekod VARAKOVA NADJA » pát 17. črc 2015 19:55:27

Vzpomínková deska pro pana zubaře.....pro mého i Vašeho Františka? Je a navždy tu bude s námi, i bez "desky", jakkoliv je tato myšlenka upřímná a velmi milá......máme ho v srdci a velmi často na něho vzpomínáme, vždyť chybí všude a mnoha lidem ....jako člověk ,lékař, přítel ,muž .Brzy to bude rok ,co tak překvapivě a nečekaně odešel, ale i ke mně se doneslo ,že opuštěná ordinace ,by mněla opět sloužit, to je moc dobře, vždyť všechna ta dřina kolem a intriky nepřejících lidí ,ho stály život .Tak dobrého a vtipného zubaře Vám přeji.
VARAKOVA NADJA

Zpět na Život v obci